O nas

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, o wieloletnim doświadczeniu. Działamy w różnorodnych branżach i sektorach gospodarki, a nasza specjalistyczna wiedza oraz zaangażowanie sprawiają, że sprostamy każdemu wyzwaniu!

Na co dzień współpracujemy z dostawcami z kilku kontynentów, oferując produkty i usługi najwyższej jakości – od transportu i spedycji międzynarodowej, po sprzedaż artykułów z branży spożywczej i chemicznej.

Posiadamy rozwiniętą bazę magazynowo-logistyczną na terenie całej Unii Europejskiej, a nasze możliwości dystrybucyjne sięgają daleko poza granice UE. Realizujemy dostawy drogą lądową oraz morską. W zależności od potrzeb Klienta jesteśmy w stanie zorganizować transport z wykorzystaniem statków, barek (również w tzw. flexitankach), za pośrednictwem kolei oraz cystern samochodowych.

Cechuje nas elastyczność oraz umiejętność dostosowania oferty do indywidualnych wymagań i oczekiwań Klienta. Naszym celem jest budowanie trwałych relacji z kontrahentami, poprzez kompleksową obsługę na najwyższym poziomie.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!