O firmie

Grupa Bio Oligo sp. z o.o. powstała w 2016 roku. W początkowej fazie działalności zajmowała się działalnością w zakresie sprzedaży hurtowej szerokiej gamy rozpuszczalników i innych środków chemicznych. W 2020 roku rozpoczęła działalność produkcyjną. Fabryki zlokalizowane w Polsce i w Niemczech spełniają wszystkie wymogi środowiskowe i  przeciwpożarowe, a stale wytwarzane w nich produkty najwyższej jakości spełniają oczekiwania naszych klientów.

Swoje produkty oferujemy do firm, którym zależy na konkurencyjnych cenach i na profesjonalnej obsłudze przy indywidualnym podejściu do każdego klienta.

Przedmiotem działalności firmy jest produkcja i sprzedaż rozcieńczalników, płynów chłodniczych oraz farb dla chemii gospodarczej i budowlanej.

Nasze produkty, a w szczególności rozcieńczalniki do produkcji farb i lakierów, zmywacze do farb, rozcieńczalniki bitumiczne cieszą się uznaniem w wielu krajach Europy.

Najważniejszą misją naszej firmy jest zadowolenie i sukces naszego Klienta.

Uwzględniając potrzeby rynku dzięki szerokim kontaktom w różnych krajach zajmujemy się importem i sprzedażą w UE także innych produktów jak węgiel oraz nawozy dla rolnictwa.

 

Image